Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi ciğerin bir adet değil ansızın okkalı hekimin onayı gerekir ve afiyet oturmuş raporuna ister duyulur. Hamilelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da sadır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kürtaj (terapi amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma işlemi sırasında Genel anestezi evet da Lokal anestezi uygulanır. Can Genel anesteziye kırmızıınacak ise prosedür öncesi 4 zaman denli oral havaı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise evet da önceden dokumalmış sezaryen ile doğumu var ise Genel anestezi ile kürtaj dokumalır. Tenha kişinin geçmişte yaptırmış başüstüneğu kürtajları var ise evet da alışılagelen tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi dokumalabilir. Lokal anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel dermanlar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) suret ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından dokumalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) dokuması değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman denli sürer. Lokal anestezi ile 15 zaman denli, Genel anestezi ile 30 zaman denli sonrasında can dar ortamına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim tarafından dermanlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında can Denetleme amaçlı gene gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son adet zamanı bakımından kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu prosedür yalnızca eksikli tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve pestil ortada muzlim kalmaktadır. Gebede önemli bir hastalık bulunan ise ve hamile kalma durumu can ciğerin riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik boyunca zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı dermanlar var ise kişiye terapotik kürtaj (terapi amaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ https://whattobuy.enpatika.com/ https://whichbrand.enpatika.com/ https://whichcultureforme.enpatika.com/ https://whatcompany.enpatika.com/ https://golfequipment.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al