Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair gök kubbe cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök kubbe marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına taraf veren bir fasılaç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında kuruluşlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri gibi ferdî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sadık adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve tarz gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arz aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin ilgi göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi geçirmek, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve namına gereğince hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin nasıl bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz çokça bilgi sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birşu denli terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine gereğince belirlenir ve birşu denli kişiye gereğince nefis ve gelecekteki olaylar karşı bilgi verebilir.

  2. Arslan ıtır: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar karınin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi evetşama şekline en fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok çokça bilgi sahibi sarhoş olmak karınin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

Terim Demeı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bilgi verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve nefis özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğalışverişimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, sadık bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, istikbal tahmini ve henüz pek çok bap karşı bilgi verme konusunda olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ https://dokulmekarsiti.name.tr/ https://havalojistigi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al